Portfolio Description

Międzynarodowa Grupa AC Marca z siedzibą w Barcelonie, posiada 10 przedstawicielstw na całym świecie, zatrudnia łącznie ponad 800 pracowników i jest obecna ze swoimi markami w ponad 50 krajach.

Założona w 1922 roku Grupa rozpoczęła działalność od produkcji farb do tkanin do użytku domowego. Od tamtej pory rozszerzyła znacznie swoją działalność i obecnie nasze portfolio obejmuje produkty w kategorii środków gospodarstwa domowego, higieny osobistej, dermo-kosmetyków oraz klejów i produktów przeznaczonych do DIY.

W Polsce od 20016 obecna z marką SANYTOL. Produkty marki SANYTOL nie zawierają chloru, a dodatkowo posiadają również wiele innych korzyści.

Sanytol:

Zabija wirusy, bakterie, grzyby w 99,9%
Usuwa głębokie zabrudzenia z wszelkiego rodzaju powierzchni, nie uszkadzając ich
Nie plami ubrań
Jest testowany dermatologicznie
Pozostawia przyjemny i długotrwały zapach

Produkty SANYTOL zostały przetestowane, zaaprobowane i dopuszczone do obrotu w Polsce przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Stosowne atesty stanowią absolutne potwierdzenie skuteczności i bezpieczeństwa stosowania produktów SANYTOL w zakresie dezynfekcji.

Wszystkie produkty z oferty marki SANYTOL gwarantują dezynfekcję usuwając wirusy, bakterie i grzyby zapewniają klientom bezpieczne i czyste otoczenie, pozostawiając przyjemny zapach.